Вакуумні вимикачі 35 кВ є одним із продуктів компанії CG Power and Industrial Solutions LTD. (Індія)

Більше ніж 50 000 вакуумних вимикачів встановлено та функціонують по всьому світу. Протягом понад 3 десятиліть їх випробовували та перевіряли часом. CG є найбільшим виробником вакуумних вимикачів в Індії, акредитованим такими відомими на ринку дослідницькими фірмами, як Frost & Sullivan. Продукт спеціально спроектований для зовнішньої установки з номінальною напругою від 10 до 40,5 кВ. Протягом багатьох років вимикачі були піддані конструктивному вдосконаленню, що дало змогу задовольнити всі аспекти надійності та безпеки.

В Україні лінійка цього обладнання представлена у у класі напруги 35 кВ.

Робота вакуумних вимикачів серії PCVCB заснована на приведенні в рух механізму за допомогою пружин, заводка яких здійснюється за допомогою електричного двигуна, а також, при необхідності, вручну. Елегазові вимикачі даної серії здатні виконувати функції переривання струму в різних електромережах і по праву вважаються одними з найнадійніших. У дугогасних камерах елегазових вимикачів використовується автокомпресійний метод гасіння дуги, що виникає при відключенні лінії, що забезпечує високу експлуатаційну надійність та стійкість роботи ліній електропередач та енергосистеми.

Особливості продукту:

Гармонійне поєднання компактності, простоти та міцності.

Цей продукт може використовуватися за будь-яких погодних умов і пристосований до роботи в найзабрудненішому середовищі.

Система вимикача всередині полюса, повністю ізолювана від зовнішнього середовища для запобігання попаданню вологи.

СG робить високонадійні вакуумні камери, релейний захист та пружинний механізм.

Низький рівень шуму та невисокі вимоги до технічного обслуговування без спеціальних інструментів та техніки.

Продукт випробовувався для збільшення механічної міцності класу М2 згідно з МЕК 62271–100, забезпечуючи щонайменше 10 000 механічних комутаційних послідовностей з мінімальним технічним обслуговуванням.

Може застосовуватися для автоматичного повторного увімкнення завдяки системам керування, сумісних із системою SCADA.

Вимикач пройшов усі типові випробування у таких відомих лабораторіях, як KEMA – Голландія, KERI – Корея, CPRI/ERDA – Індія.