Ми завжди були близькі до клієнта. Запускаючи новий продукт на базі моделей циркулярної економіки, ми хочемо стати ще ближче!

Традиційна “Лінійна економіка”, де представник виробника здебільше відповідає лише за початок життєвого циклу продукції (продаж обладнання, встановлення, гарантійне забезпечення на перший час), а подальша доля товарів перекладається на Замовника та 100% закінчується на сміттєзвалищі, має піти у минуле.

Ми хочемо діяти в інший спосіб! Пропонуємо більш ефективні рішення для наших клієнтів та головне діємо більш відповідально по відношенню до планети, витрачаючи менше її ресурсів. Для цього ми покращуємо експлуатаційні характеристики обладнання, будуємо всі елементи необхідні для упередження поломок, робимо все для продовження життєвого циклу товарів та повертаємо продукти, приречені до сміття, для повторного використання. Це відповідає 7 із 17 цілей стійкого розвитку ООН, це створить нові робочі місця, це забезпечить Європейське майбутнє економіки України, це інвестиція в майбутнє наших дітей.

Україні завжди бракувало реальних прикладів (кейсів) із використання принципів та практик циркулярної економіки – ми хочемо це змінити. Ситуація погіршується тим, що через війну та обстріли енергетичної інфраструктури в Україні накопичуються велика кількість енергетичного обладнання: як розбитого, так і зношеного через велике навантаження на енергосистему та  приреченого вже зараз на сміттєзвалище. Тож з’являються безліч викликів, на які ми маємо відповісти.

“Циркулярна економіка та ресурсоефективність” – надважливі питання для України, Європи та світу загалом. Сьогодні багато уваги приділяється розвитку бізнес-моделей саме у циркулярній економіці, адже потрібно переходити від лінійної моделі економіки до процесів створення доданої вартості в межах циркулярних процесів, тобто йдеться про процеси повторного використання продуктів, відновлення, перероблення відходів тощо. Всі моделі з перероблення відходів – це і є елементи циркулярної економіки.

Пропонуємо ознайомитись детальніше:

Циркулярна економіка
Циркулярна економіка