Виробництвом КРПЕ займається підрозділ CG Global під назвою CG Power Systems, виробничі потужності якого знаходяться в Угорщині. Раніше підприємство CG Power Systems  мало назву Ganz Transelektro.

Історія Ganz Transelektro нараховує більш ніж 130 років, на протязі яких вона залишалась високотехнологічною компанією, яка розробляє передові інженерні рішення. В листопаді 2006 CG Global з метою подальшого зміцнення своїх позицій в секторі передачі і розподілення електроенергії, придбала угорську компанію Ganz Transelektro, що займається виробництвом трансформаторів надвисокої напруги, комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) і роторного устаткування, створивши на її базі CG Power Systems Hungary. В даний час компанія складається з трьох основних виробничих одиниць: виробництво високовольтних комплектних розподільчих пристроїв, силові трансформатори і роторне обладнання. Лінійка продукції високовольтних комплектних розподільчих пристроїв включає в себе комплектні розподільчі пристрої з елегазовою ізоляцією (КРПЕ). Комплектні розподільчі пристрої використовуються в діапазоні напруг 72,5-330 кВ, і номінальних струмів до 4000 А, при короткочасних струмах – до 50 кA.

Багато років роботи над створенням обладнання дозволили переконатися в незаперечних перевагах КРПЕ при використанні на нових підстанціях, а нові технічні дослідження і розробки зробили можливим постійне вдосконалення запропонованих рішень.

ПЕРЕВАГИ

 – обладнання не займає велику площу
 – простий і швидкий монтаж
 – висока надійність
 – стійкість до впливу навколишнього середовища та клімату
 – максимальна безпека для персоналу
 – мінімальна необхідність в обслуговуванні і тривалий термін служби.

Всі складові КРПЕ були розроблені в науково-дослідному і досвідно-конструкторському центрі, розташованому в Будапешті. Оптимальна конструкція обладнання, що дозволяє виконувати вимоги відповідних стандартів Міжнародної електротехнічної комісії (IEC), забезпечується завдяки зусиллям досвідчених інженерів-розробників і потужного сучасного конструкторського і аналітичного програмного забезпечення.

Розрахунки включають в себе механічний і електричний аналіз за методом кінцевих елементів, а також – аналіз газових потоків в конструкції вимикача. 
Конструкторський відділ, завод-виробник, монтажний цех і випробувальні станції працюють під керівництвом складної і дуже жорсткої системи забезпечення якості, у відповідності зі стандартом ISO 9001. На заводі також прийнята система захисту навколишнього середовища, сертифікована за стандартом ISO14001. Систематичні перевірки та випробувальні заміри забезпечують відповідність кінцевої продукції вимогам клієнта і специфікаціям міжнародних стандартів.

Детальну інформацію ви зможете знайти на сайті www.cgglobal.com.ua